Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Casier la bancă

Vacancy code: CA

Compania:
Bancă localizată în orașul Chișinău.

Sarcini și responsabilități:
  • Executarea tranzacțiilor bancare (plata cecurilor, constituirea depozitelor bancare, retragerea depozitelor, eliberare numerar)
  • Încasarea plăților de la clienți
  • Verificarea datelor de identitate ale clientului care încasează numerar
  • Eliberarea documentelor ca urmare a tranzacţiilor realizate
Cerințe:
  • Studii superioare sau medii profesionale finisate
  • Experiență la un post similar
  • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
  • Orientare spre client
  • Operare PC la nivel avansat
  • Responsabilitate și onestitate

Beneficii:
  • Salariu fix motivant + premii
  • Program de lucru din 2 în 2 zile
  • Pachet social complet
  • Oportunități de creștere în carieră

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69638007