T

T

Găsim soluții, creăm oportunități

Programator C#/ MS .NET

T: C#

Compania

Una din primele bănci cu capital străin din Republica Moldova, membră a unui grup bancar internațional. binaire opties 25 euro opzioni binarie ea dowling

Misiune post:

Asigurarea dezvoltării, testării și implementării softurilor bancare

Responsabilități:

  • Completează documentul intern de dezvoltare cu specificații tehnice
  • Scrie codul sursă, corectează și documentează programele și aplicațiile noi sau existente
  • Verifica dacă versiunile lansate în producție reflectă modificările așa cum au fost programate, testate și aprobate
  • Se asigură că rezultatele programării sunt în concordanță cu cerințele funcționale și operaționale ale soluției
  • Investighează problemele programului și colaborează la colectarea și analizarea informațiilor pentru dezvoltarea și modificarea aplicațiilor
  • Oferă asistență la implementarea schimbărilor în versiunile lansate în producție
  • Asistă la proiectarea și realizarea de programe informatice prin crearea de scheme logice, pregătind date de test, programe de corectare și testări
  • Testează riguros programele înainte de trecerea în faza de testare
  • Urmărește realizarea indicatorilor de performanță stabiliți împreună cu șeful ierarhic superior

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare in domeniul Tehnologii Informaționale
  • 1+ ani experiența de programare in  C#/ MS .NET
  • Cunoștințe în dezvoltarea Web Services, WCF, ADO.NET,ASP.NET, Entity Framework
  • Cunoștințe în MSSQL
  • Va fi un plus experiența in XML, XSD
  • Experiență de utilizare Visual Studio, sau a unui alt instrument de dezvoltare
  • Experiență în CVS, TFS - avantaj
  • Limba engleză - nivel tehnic
  • Limba română – fluent
köpa färsk ginseng T

T

T

În care dintre următoarele situații aţi pleca la altă companie:

http://generalclad.com/?serebro=opzioni-binarie-per-noi-residenti&048=3a opzioni binarie per noi residenti