T

T

Găsim soluții, creăm oportunități

Branch Manager (Balti)

T: BIP

Despre companie:

Companie internationala specializată în transporturi premium pentru automobile și  electronice. opzioni binarie nel weekend Acoperirea întregii Europe cu servicii de expediere rutieră și aeriană și de timp critic. the best binary option system Gestionarea a peste 1000 de vehicule, atât proprii, cât și partenerilor.

Responsabilitati:

  • Supravegherea si verificarea autocamioanelor si a incarcatturii lor catre si de la client
  •  Mentinerea legaturii cu clientul referitor la partea de transport marfa
  • Mentinerea Legaturii cu soferii
  • Verificarea vizuala si tehnica a integritatii, respecriv a functionalitatii autocamioanelor
  • Mentinerea relatilor cu service-urile auto agreate contractate
  • Implicarea in procesele de recrutare (conducatori autocamioane)

​Cerinte:

  • Studiisuperioare  tehnice
  • Cunoasterea limbei Engleza sau Germana ( nivel mediu)
  • Bune abilitati de comunicare si convingere

​Oferta si beneficii:

  • Salariu atractiv ( de la 350 eur)
  • Oportunitatea de a crestere si dezvoltare personala intr-o echipa de profesionisti si de a lucra la un nivel international
  • Pachet social.
stock pair T

T

T

În care dintre următoarele situații aţi pleca la altă companie:

miglior broker opsioni binarie