T

T

Găsim soluții, creăm oportunități

Director de creație

T: ARTR

Compania:

Agenție de publicitate

Responsabilități:

  • ​Managmentul activității personalului din subordine (echipa creativă)
  • Cunoașterea procesului de producție video, print, publicitate indoor/outdoor
  • Implicarea activă în proiecte de creație, promovare, implementare, producție

Cerințe:

  • Studii superioare (Arte plastice, Master în Arte, Economie)
  • Experiență de lucru peste 5 ani în publicitate
  • Experiență în conducerea echipei designerilor (software)
  • Cunoașterea programelor: Adobe CS (Ps, Ai, Id, Ae); pachet 3D (Cinema sau 3DMax)
  • Cunoașterea limbilor: româna - maternă; rusa - avansat, engleza –fluent
  • Persoană de creație, sociabilă, onestă

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Acoperirea cheltuielilor de comunicare
binäre optionen lexikon T

T

T

În care dintre următoarele situații aţi pleca la altă companie:

Pay COD for Orlistat 120 mg without prescription diario di trading opzioni binarie binaire opties club