T

T

Găsim soluții, creăm oportunități

Gestionar Depozit

T: GD-T

Compania:

Companie FMCG ,  lider pe piata mondiala

Responsabilitati principale:

  • Coordoneaza si desfasoara activitati specifice de gestiune in cadrul depozitului (receptie, eliberare, gestiune stoc, retururi)
  • Realizeaza inventariere zilnica si participa la inventarierile partiale si anuale
  • Asigura gestiunea documentelor specifice: facturi achizitie, facturi livrare, avize de insotire a marfii;
  • Asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit si a necesarului de consumabile;
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea depozitului;
  • Cunoaste si respecta cu strictete normele si procedurile interne si normele de securitate si siguranta in munca.

Cerinte de baza:

  • Studii medii; studiile superioare vor fi considerate un avantaj;
  • Experienta in gestiune depozit de minim 1 an;
  • Abilitati operare PC (Excel, Word);
  • Responsabilitate si integritate;
  • Adaptabilitate si flexibilitate;
  • Capacitate de invatare rapida;
  • Cunoasterea legislatiei in domeniul securitatii si sanatatii muncii;
  • Doua recomandari de la locul/locurile de munca anterioare

Compania ofera:

Salariu motivant si bonusuri aditionale
binary options live signals free T

T

T

În care dintre următoarele situații aţi pleca la altă companie:

olagligt att beställa Sildenafil Citrate på nätet i need to buy cytotec without a prescription in Modesto California Priligy no script overnight