T

T

Găsim soluții, creăm oportunități

Manager Productie (Automotive)

T: PTM

navigate here Compania: internationala, in domeniu producerii automotive. forex dålig kurs http://ukhairtransplantclinics.co.uk/?cir=propecia-msd-order useful reference Profilul candidatului:
  • Studii  superioare in domeniul inginerie;
  • Experienta in conducerea si organizarea unei fabrici de productie, minim 3 ani ;
  • Experienta in companie internationala, minim 3 ani;
  • Capacitate  de organizare si planificare ;
  • Bun comunicator, organizator, facilitator;
  • Limbi straine: Romana, Rusa, Engleza – Fluent;
  • MS Office
click here now buy Seroquel on line without a rx Responsabilitati:
  • Asigurarea eficienta  producției în funcție de cererea clientului, cerințele clientului.
  • Analizeaza  optimizarea proceselor și a echipamentelor de producție;
  • Stabileste și  menține conștientizarea ridicată a culturi 5S, disciplina și  se concentreaza atent pe detalii;
  • Stabilirea unui proces de îmbunătățire continuă cu accent pe idei de eficiență, îmbunătătire, de calitate și de automatizare.
  • Stabilirea, gestionarea și dezvoltarea echipei de producție
  • O cooperare strânsă cu departamentele internaționale de producție
  • Dezvoltarea departamentului de producție, în ceea ce privește procesele, structurile, instruirea angajaților etc.
  • Raportarea obligatorie directorului fabricii
http://ajbush.com.au/?pivnuk=%D9%81%D9%87%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3&1c1=ee can i get cytotec without a prescription? Beneficii:
  • Pachet social complet din prima zi de angajare
  • Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
  • Transport gratuit
  • Crestere profesionala
http://braerestaurant.com/?dutuna=%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3-netdania&cbc=de T

T

T

În care dintre următoarele situații aţi pleca la altă companie: