Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Specialist relații clientele – Operator telefonic la domiciliu (Full-time și part-time)

Codul postului vacant: AA

Descrierea companiei:
O companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Oferta de lucru ideală:
  • Pentru cei ce doresc să combine armonios viața de familie și lucru;
  • Pentru cei ce doresc un venit financiar suplimentar;
  • Pentru cei de doresc să întreprindă primii pași spre independeța sa financiară;
  • Pentru tine!

Program Full-time: Luni-Vinteri, de la 09.00 până la 17:30.
Program Part-time: Luni-Vinteri, de la 17:30 până la 21:30.
(Excepție va face prima lună, care se va lucra de la oficiul companiei).

Atribuțiile operatorului vor cuprinde:
  • Preluarea apelurilur telefonice de la clienți, rezolvarea sau redirecționarea apelurilor la persoanele responsabile;
  • Raspunderea în scris solicitărilor primite din partea clienților pe adresa de e-mail;
  • Soluționarea sau transmiterea spre rezolvare a solicitărilor preluate telefonic / în scris către specialiști din alte departamente;
  • Apelarea clienților la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie;
  • Executarea altelor sarcini similare cerute de superiorii ierarhici.
  • (Experiența anterioară nu este obligatorie).

Dacă ești o persoană:
  • Sociabilă, iar discuția la telefon este o plăcere;
  • Ce comunică (verbal și în scris) cu îndemânare atât în limba Română cât și Rusă;
  • Pricepută în utilizarea calculatorului, în special a programelor Microsoft Office;
  • Rezistentă la situațiile de stres și orientată mereu spre soluționarea problemelor,
  • atunci noi te încurajăm să ne expediezi CV-ul la adresa poștală: ba10@search4staff.com.

Beneficiile de care vei dispune:
  • Angajare oficială + pachet social complet;
  • Salariu competitiv, fix și achitat la timp;
  • Instuire gratuită;
  • Laptop, telefon și achitarea internetului din partea companiei;
  • Lucru comod la domiciliu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 69104433