Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Director Adrunct pe Achizitii

Код вакансии: MAR

Compania: Domeniul principal al activitatii este importul, distribuirea si promovarea preparatelor farmaceutice, parafarmaceutice, SBA-urilor si produselor cosmetice.

Responsabilitati:
  • Cautarea si contractarea noilor furnizori pentru achizitionarea medicamentelor, in special a producatorilor si furnizorilor de preparate noi si de perspectiva;
  • Implementarea achizitiei pentru produsele deja existente;
  • Efectuarea tratativelor cu furnizorii privitor la conditiile contractuale, comenzile de marfuri si livrarea acestora;
  • Pregatirea comenzilor noi de marfa catre furnizori si mentinerea unui stoc de marfa curent;
  • Monitorizarea procesului de incheiere a contractelor cu furnizorii;
  • Solutii de litigiu cu clientii referitor la cantitate si calitate;
  • Largirea sortimentului  de marfuri;
  • Mentinerea si stabilirea contactelor cu clientii actuali;
  • Informarea conducerii despre noile posibilitati de colaborare;
  • Monitorizarea situatiei si a preturilor cu privire la preparatele medicale;
 Cerinte:
  • Experienta practica in domeniul achizitiilor;
  • Intelegerea specificului productiei farmaceutice si medicale;
  • Cunoasterea profunda a PC si a  programelor informatice de baza;
  • Abilitati de convingere si de negociere;
  • Cunostinte de baza in domeniul preparatelor farmaceutice si de uz medical;
  • Cunoasterea limbelor engleza, romana si rusa.
Beneficii:
  • Salariu platit la timp;
  • Angajare oficiala;
  • Comunicare corporativa;
  • Reduceri la medicamente;
  • Loc de munca modern;
  • Oportunitati de cariera;
  • Colectiv prietenos si amabil.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?