Находим решения, создаём возможности.

Marketing Director

: MD-S

Compania:

Unul dintre liderii pietei locale de producere si comercializare a produselor de carne si mezeluri

Responsabilitati principale:

  • Elaborarea si  implementarea strategiei si planurilor de marketing ale companiei;
  • Efectuarea cercetarilor de analiza a pietei si a competitiei. Monitorizarea continua a propriului brand, dar si a dezvoltarii competitorilor;
  • Implementarea campaniilor de marketing conform conceptelor elaborate;
  • Colaborarea cu diverse agentiide publictate sau media precum si cu alti furnizori de servicii pentru a acoperi cu succes planurile de marketing;
  • Initierea studiilor de piata in vederea obtinerii datelor necesare pentru imbunatatirea performantelor;
  • Dezvoltarea, organizarea si controlul programelor orientate catre consumator, definite prin strategia de produs;
  • Elaborarea si implementarea planului strategic de afaceri a companiei. Controlul bugetului.
  • Gestionarea si dezvoltarea echipei din subordine;
  • Identificarea noilor oportunitati de dezvoltare a afacerii.

Cerinte de baza:

  • Studii superioare(Economie, Marketing);
  • Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara, preferabil in companii FMCG;
  • Romana, Rusa si Engleza – nivel avansat;
  • Cunostinte avansate operare PC;
  • Calitati personale: integritate, transparenta, responsabilitate, initiativa, creativitate, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala si capacitatea de a mobiliza echipa printr-o atitudine deschisa si pozitiva

Compania ofera:

  • Salariu motivant si bonusuri aditionale
  • Prinz gratuit
  • Abonament la sport gratuit
  • Automobil de serviciu
binary options trading signals video

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?

risolvi operazioni binarie how to succeed in binary options trading free currency rate