Находим решения, создаём возможности.

Office Manager

: OM-S

Compania:

Un mare furnizor si integrator de solutii tehnologice

Responsabilitati principale:

  • Receptionarea si evidenta apelurilor telefonice, consultare clienti, analiza informatiei si redirectionarea apelurilor
  • Pregatirea si gestionarea documentatiei interne ale companiei
  • Inregistrarea corespondentei de intrare-iesire, efectuarea sistematizarii acesteia in conformitate cu regulile in vigoare ale companiei
  • Realizarea, monitorizarea si respectarea circuitului informational in companie
  • Ofera suport echipei de vanzari in realizarea ofertelor / propunerilor catre client
  • Organizarea achizitiilor de bunuri, lucrari si servicii pentru necesitatile companiei
  • Intocmirea documentatiei pentru tendere si licitatii
  • Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Cerinte de baza:

  • Studii superioare finisate
  • Utilizator experimentat Microsoft Office (excel, word, power point, etc),
  • Cunoasterea 1C – va constitui un avantaj
  • Persoana dinamica, proactiva
  • Ai excelente abilitati de comunicare si relationare, gandire analitica, capacitate de organizare si planificare

Compania ofera:

  • Salariu stabil
  • Pachet social complet
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
  • O echipa tinara si energica
binära optioner stockpair

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?

Priligy without a prescription canadian la verdad sobre opciones binarias cheapest premarin prices