Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Agent vânzări

Vacancy code: AVVB

Compania: comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
  • Promovarea produsului
  • Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM
  • Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Negocierea și semnarea contractelor
  • Atragerea noilor parteneri

Cerințe:
  • Studii superioare economice, tehnice, umanitare
  • Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări
  • Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/serviciului
  • Româna, Rusa - avansat, Engleza va constitui un avantaj
  • Cunoașterea calculatorului (MS Office)
  • Abilități de negociere
  • Permis de conducere cat. B

Beneficii:
  • Pachet social
  • Salariu fix + premii
  • Participarea la traininguri
  • Perspectivă de avansare în carieră

Grafic: full time, Luni-Vineri

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 22 876 557