Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Asistent Administrativ

Vacancy code: AA

Cerințe:
  • studii medii profesionale;
  • experiență de cel puțin 1 an în poziții similare;
  • sociabilitate, responsabilitate, cunoașterea și respectarea regulilor de etichetă în afaceri;
  • cunoaşterea limbii de stat, rusă – avansat şi engleză mediu;
  • capacitate de autoorganizare și orientare către rezultat;

Responsabilități:
  • organizarea activității biroului;
  • cunoștințe de operare PC, buna stăpînire a programelor Microsoft Office (Word, Excel);
  • preluarea și distribuirea corespondenței și apelurilor telefonice;
  • realizarea lucrărilor de secretariat și a circulației documentelor;

Beneficii:
  • posibilitatea creșterii profesionale;
  • amplasarea oficiului în zona de centru a orașului Chișinău;
  • lucru într-o organizație dinamică și internațională;
  • graficul de lucru: 8.30 – 17.30;
  • angajare oficială;

Dacă sunteți interesat/ă să lucrați într-o companie ce oferă soluții organizațiilor și angajaților pentru crearea unui mediu de lucru favorabil sunteți persoana potrivită.

Candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 62101257