Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Contabil junior

Vacancy code: PCJ

​Junior Contabi

Responsabilități:
• Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
• Lucrul cu facturile fiscale;
• Asistență Contabilului;

Cerințe:
• Studii superioare Contabile/Economice finisate sau în curs;
• Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Dorință de studiere a programului 1:C (7 sau 8)
• Abilități de operare PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
• Capacități foarte bune de organizare;
• Responsabilitate;
• Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;

Beneficii:
• Angajare oficială
• Posibilitatea de a învăța de la cei mai buni specialiști!!!
• Experiență de lucru într-o companie internațională
• Salariu motivant și oportunitatea unui bun start în cariera de Contabil
• Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
062101257