Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Contabil

Vacancy code: Ctt

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil

Responsabilități:
  • Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
  • Lucrul cu facturile fiscale;
  • Evidența operațiunilor bancare;
  • Operațiuni de import;
  • Verificarea decontărilor cu contragenții;
  • Alte sarcini specificate de contabilul-șef;

Cerințe:
  • Studii superioare Contabile/Economice finisate;
  • Experiență într-un post similar;
  • Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, PowerPoint, 1:C (7 sau 8))
  • Capacități foarte bune de organizare;
  • Responsabilitate;
  • Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;
  • Bune abilități de comunicare.

Beneficii:
  • Angajare oficială
  • Experiență de lucru într-o companie internațională
  • Salariu motivant
  • Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică
  • Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69638007