Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Director Comercial

Vacancy code: DCVB

Responsabilități:
  • Dezvoltarea, managementul și cuantificarea rezultatelor punctelor de vînzări;
  • Coordonarea și monitorizarea zilnică a activității operaționale în cadrul punctelor de vînzări;
  • Supravegherea și managementul personalului aflat în subordine;
  • Crearea și stabilirea relațiilor cu partenerii de afaceri;
  • Cooperarea și raportarea către managementul Grupului;
  • Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu partenerii;

Cerințe:
  • Experiență de cel puțin de 2 ani în pozitia similară în organizații de creditare;
  • Experiență de dezvoltare și coordonare proiecte în domeniul financiar;
  • Cunoașterea limbii engleză;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Personă autonomă în lucru, activă, comunicabilă, orientată spre rezultat;

Condiții:
  • Salariu motivant + bonusuri (KPI);
  • Echipă tînără și dinamică;
  • Compania face parte de holding financiar international present în 12 țări;
  • Posibilitatea de a construi o echipă proprie;
  • Proiect nou și ambițios;
  • Traininguri locale și internaționale;
  • Deplasări peste hotare;
  • Grafic de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 22 876 557