Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Director Sucursală (Bălți)

Vacancy code: DSB

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant.

Responsabilitățile postului:
  • Implementează politici comerciale a întreprinderii în regiunea în care se află sucursala;
  • Realizează o distribuție rațională a responsabilităților între angajații sucursalei, separarea funcțiilor, sarcinilor, acțiunilor, monitorizează executarea comenzilor și ordinelor, menține nivelul necesar de muncă și disciplina executivă;
  • Conduce activitatea de fidelizare și dezvoltare a rețelei de clienți;
  • Caută și dezvoltă noi canale pentru atragerea de clienți și parteneri pentru toate produsele și serviciile băncii;
  • Supraveghează implementarea planului de vânzări a sucursalei și punerea în aplicare a planurilor de vânzări de către angajații sucursalei;
  • Monitorizează îndeplinirea de către clienți a termenilor în acordurile încheiate, participă la negocieri cu clienții, întreprinde acțiuni menite vizând protejarea intereselor companiei;
  • Creează și menține portofoliu de credite de înaltă calitate al sucursalei;
  • Asigură un plan eficient din punct de vedere al costurilor, bugetarea, reducerea costurilor  ale sucursalei.
  • Ia decizia asupra problemelor economice și administrative legate de activitatea sucursalei.

Cerințe față de candidat:
  • Studii: superioare economice;
  • Cunoașterea limbilor: româna/rusa - fluent, engleza - intermediar;
  • Cunoașterea aplicațiilor informatice - nivel avansat;
  • Cel puțin 5 ani de experiență în calitate de director sucursală / director adjunct în bancă;
  • Experiență în gestionarea echipei;
  • Gândire strategică și competențe de planificare strategică.
  • Persoană activă, ambițioasă, orientată spre rezultate, capacitatea de a lucra în modul multitasking.

Compania oferă:
  • Salariul motivant stabil + sistem de bonusare;
  • Tichete de masă;
  • Perspective de creștere profesională, cu posibilitatea de a vă deplasa într-o altă regiune a reprezentanții Băncii;
  • Instruire și dezvoltare profesională: traininguri interne și externe, stagii de practică, cursuri de master, schimb de practici de succes cu alte filiale.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
060102909