Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Expert Creditare

Vacancy code: ECtt

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului sau, companie renumită în creditare, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe către candidat:
  • Să dețină țehnici de comunicare și negociere ;
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Să fie orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
  • Să vorbească fluent limba română, limba rusă
  • Să cunoască engleza ( mediu)
Responsabilități principale:
  • Preluarea cererilor de creditare de la clienți atât prin telefon cât și în Front Office;
  • Analiza cererilor de creditare și luarea deciziilor necesare;
  • Verificarea documentelor prezentate de clienți și executarea operațiunilor aferente de înregistrare date clienți, conform procedurilor interne ale companiei;
  • Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
  • Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primite.
Compania oferă:
  • Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională alături de cei mai buni specialiști;
  • Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
  • Grafic în 2 ture ( 8-17 / 11-20 )
  • Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri;
  • Un colectiv prietenos și tânăr
  • Salariu FIX + sistem de BONUSARE.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69638007