Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

HR Manager

Vacancy code: GMR

Compania: financiară internaționala din domeniul non-bancar.

Responsabilități:
  • Asigurarea activității operaționale a secțiunii Resurse Umane, ce implica  planificarea, organizarea și supervizarea activităților de resurse umane;
  • Asigurarea și coordonarea aplicării prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
  • Participarea activa în  implementarea unui soft nou IT, ce tine de administrarea resurselor umane;
  • Responsabilități legate de recrutare, integrare, instruire, dezvoltare și motivare a personalului;
  • Alte atribuții în vederea imunitarii proceselor ce tine de resurse umane

Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Experiența preferabil de la 2 ani la un post similar;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN sau DE - conversațional (preferabil)
  • Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, Outlook, Power Point; 1C Resurse Umane)
  • Permis de conducere cat B;

Beneficii:
  • Mediu de lucru atractiv, ce permite dezvoltarea profesională;
  • Comunicarea deschisa cu managementul superior;-  Posibilitatea de a lua decizii.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 68503560