Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Mecanic

Vacancy code: IM2R

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Profilul candidatului:

Educatie:
  • Studii colegiale tehnice / Scoala medie sau liceu + 2 ani studii tehnice in mecanica

Abilitati:
  • Cunoasterea limbilor  romana, rusa.
  • Adaptabilitate sporita la stres si lucru peste program in cazuri de opriri accidentale si alte situatii exceptionale - pentru a asigura procesul tehnologic neintrerupt de producere.
  • Capacitate de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati
  • Supravegherea activităţii de mentenanţă mecanica pe durata schimbului în scopul asigurării funcţionării echipamentelor necesare desfăşurării procesului de fabricaţie
  • Organizarea şi efectuarea lucrărilor de reparaţie, exploatare şi întreţinere a echipamentelor electrice la oprire conform graficului de reparatii aprobat pe sectoarele de care raspunde conform ordinului anual de responsabilitati in gospodaria electrica a uzinei.
  • Coordonarea activitatilor de imbunatatire continua (performantelor) a lucrarilor gestionate si  optimizarea costurilor.

Alte cerinte:
  • Adaptare la un program de lucru flexibil.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv si motivant.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 68503560