Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Jurist (vorbitor de limba italiană)

Vacancy code:

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:
Despre companie: (Companie italiană de  IT)
Atribuțiile de bază:
  • Asistența  de consultanță juridică completă a ctivității companiei;
  • Controlul aplicării corecte a legislației în cadrul companiei;
  • Negocierea contractelor, întocmirea contractelor.
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul juridic;
  • Experiența de mucă  în calitate de jurist;
  • Cunoașterea limbilor roână și italiană.
Se oferă:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Angajare oficială;
  • Experiență  în cadrul unei companii internaționale .
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa  de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 60422844