Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Manager Departament Calitate (Automotive)

Vacancy code: ICAP

PROFILUL CANDIDATULUI:
  • Studii superioare;
  • Experienta in controlul calitatii produsului, in domeniul automotive, productie cablaje – minim 3 ani;
  • Bune competente in comunicare, lucrul cu deadline-uri;
  • Limbi straine: Engleza si Germana constituie un avantaj;
  • MS Office – avansat.

RESPONSABILITATI DE BAZA:
  • Verifica daca produsul indeplineste toate cerintele specificate in normele si documentatia interna, sau externa (client), in special conformitatea cu specificatiile si cotele venite de la client;
  • Realizeaza auditul de produs;
  • Creeaza planul de actiuni in urma auditului de produs;
  • Are cunostinte de desen tehnic si interpreteaza desenele tehnologice venite de la Client;
  • Validarea/Acceptarea sau respingerea conform specificatiilor, a produsele realízate; - Aplicarea procedeelor potrivite in fiecare caz.

BENEFICII:
  • Pachet social complet din prima zi de angajare
  • Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
  • Transport gratuit
  • Crestere profesionala

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 68503560