Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Manager Operațional

Vacancy code: OPM

Motto-ul Companie:
”Frumusețea adevărată pentru noi - este armonia dintre lumea ta interioară și exterioară.”

Atribuții de serviciu:
  • Dezvoltarea și controlul procedurilor și instrucțiunilor pentru Centrul de deservire și depozit
  • Asistență în recrutarea personalului și inițierea angajaților (aflați în subordine directă)
  • Extinderea și controlul calității serviciului de livrare și controlul calității serviciului de plasare și achitare a comenzilor (site, sistemele de plată)
  • Controlul general al operațiunilor din depozit
  • Interacțiunea cu companiile de transport și furnizorii de servicii

Cerințele de bază pentru calificarea candidatului:
  • Experiență în managementul echipei (cel puțin 2 ani)
  • Studii superioare în unul din domeniile: management, logistică, resurse umane ș.a.
  • Cunoașterea limbilor  română și rusă (cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj)
  • Utilizator avansat PC: MS Office (word, excel)
  • Abilitatea de a lucra eficient în condiții de stres și multitasking
  • Abilități de planificare, gîndire analitică
  • Abilități organizatorice, responsabilitate

Beneficii:
  • Salariu avantajos (pachet social inclus)
  • Instruire din partea companiei
  • Mediu plăcut de lucru.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69638007