Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Manager Productie (Automotive)

Vacancy code: PTM

Compania: internationala, in domeniu producerii automotive.

Profilul candidatului:
  • Studii  superioare in domeniul inginerie;
  • Experienta in conducerea si organizarea unei fabrici de productie, minim 3 ani ;
  • Experienta in companie internationala, minim 3 ani;
  • Capacitate  de organizare si planificare ;
  • Bun comunicator, organizator, facilitator;
  • Limbi straine: Romana, Rusa, Engleza – Fluent;
  • MS Office

Responsabilitati:
  • Asigurarea eficienta  producției în funcție de cererea clientului, cerințele clientului.
  • Analizeaza  optimizarea proceselor și a echipamentelor de producție;
  • Stabileste și  menține conștientizarea ridicată a culturi 5S, disciplina și  se concentreaza atent pe detalii;
  • Stabilirea unui proces de îmbunătățire continuă cu accent pe idei de eficiență, îmbunătătire, de calitate și de automatizare.
  • Stabilirea, gestionarea și dezvoltarea echipei de producție
  • O cooperare strânsă cu departamentele internaționale de producție
  • Dezvoltarea departamentului de producție, în ceea ce privește procesele, structurile, instruirea angajaților etc.
  • Raportarea obligatorie directorului fabricii

Beneficii:
  • Pachet social complet din prima zi de angajare
  • Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
  • Transport gratuit
  • Crestere profesionala

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 68503560