Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Manager Resurse Umane

Vacancy code: MRU

Companie internațională ce activează în Republica Moldova, unul dintre liderii mondiali în domeniul comerțului.

Responsabilități:
  • Recrutarea și selecția angajaților pentru companie;
  • Organizarea și livrarea training-urilor pentru angajații companiei;
  • Gestionarea programelor de dezvoltare și asigurarea succesiunii lor;
  • Asigurarea integrării sociale și profesionale a noilor angajați, în cadrul companiei;
  • Întocmirea rapoartelor periodice pentru Directorul de Magazin și Sediul Central;
  • Îndeplinirea altor procese administrative în cadrul departamentului.
Cerințe:
  • Studii superioare economice sau umanitare;
  • Experiență în domeniul resurselor umane de minim 2 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (prezintă un avantaj);
  • Utilizator experimentat PC;
  • Personalitate dinamică cu inițiativă.

Beneficii:
  • Pranz asigurat;
  • Asigurare medicală privată facultativă;
  • Transport asigurat;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Perspectivă de dezvoltare în carieră într-o companie de renume internațional.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69104433