More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Merchandiser

Vacancy code: MVB

Cerințe:
  • Experiența anterioară - constituie un avantaj (în domeniul vânzărilor sau merchandising);
  • Înțelegerea conceptului de merchandising și dorința de a se dezvolta profesional;
  • Înțelegerea conceptului de retail și capacitatea de a stabili rapid contactul cu clientul;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă - fluent;
  • Independență, responsabilitate, dorința și capacitatea de a învăța.

Responsabilități principale:
  • Aranjarea mărfurilor pe rafturi;
  • Lucrul cu planogramele;
  • Întocmirea documentației necesare;
  • Controlul și monitorizarea stocurilor.

Condiții:
  • Program de lucru: 9:00-18:00 Luni-Vineri;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Salariu plătit la timp (depinde de nivelul de pregătire profesională a candidatului);
  • Telefon de serviciu;
  • Compensarea cheltuielilor privind uzura automobilului și combustibil;
  • Oportunitate de avansare în carieră;
  • Colectiv tînăr și prietenos.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 22 876 557

Send request