More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Reprezentant Tehnic

Vacancy code: P2

Companie:
ADAMA Agricultural Solutions Ltd. este un producător global și distribuitor mondial care oferă soluții de protecție a culturilor agrare.

Responsabilități:
  • Raportează regulat tendințele din piață către management, prin intermediul sistemului de raportare internă;
  • Implimentează activ strategia de vânzări și promovează produsele companiei;
  • Menține o bună legatură, comunicare activă și fidelizarea clientilor existenti, distribuitori si consumatori finali (fermieri);
  • Căutarea clienților noi;
  • Promovează brandul și portofoliul de produse ale companiei si creează cerere față de produse.

Cerințe:
  • Studii superioare: Agricultură;
  • Abilități de comunicare de negociere;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Experiență în vânzări, reprezintă un avantaj.

Beneficii:
  • Salariu competitiv;
  • Automobil de serviciu;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69104433

Send request