More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Reception&Office Administration

Vacancy code:

Responsabilități:
● Oferă suport Directorului Executiv și Directorului Operațional al companiei în activitățile lor zilnice;
● Efectuează aranjamente de călătorie la cerere (vize, invitații, rezervări de zbor și bilete, transferuri interne/externe, rezervări la hoteluri și restaurante). Rezervări hoteliere și transfer de la / la aeroport și hotel pentru vizitatori, în conformitate cu graficul de călătorie ale acestora;
● Asigură o bună organizare a vizitelor la birou: întâmpină vizitatorii, oferă carduri de acces după necesitate etc.;
● Responsabil de respectarea protocoalelor interne de comunicare, de circulație a documentelor interne (contracte, facturi, scrisori oficiale);
● Organizează conferințe, evenimente interne, asigurând logistica și comunicare pentru aceste evenimente;
● Va organiza comunicarea cu candidații pentru posturi vacante, precum și organizarea
etapelor de testare, interviu, online sau fizic la birou.Va gestiona baza de date a candidaților și va expedia scrisori de refuz la finalizarea proiectelor de recrutare.
● Va întreține relația cu furnizorii de consumabile și servicii pentru birou, asigurând respectarea termenilor de livrare și eficiența costurilor;
● Va monitoriza funcționarea echipamentelor din birou zilnic și interveni după caz pentru înlăturarea disfuncționalităților;
● Va gestiona echipa de cleaning și va asigura calitatea executării igienizării și curățeniei în birou.

Cerințe față de candidat:

● Studii superioare;
● Experiență profesională în calitate de asistent, minim 2 ani (prezintă avantaj activitatea în companii internaționale);
● Cunoașterea limbilor: româna, rusa, engleza - la nivel avansat;
● Utilizator încrezut al aplicațiilor: Power Point, Excel, Word, Outlook;
● Abilități excelente de relaționare și comunicare.

Compania oferă:
● Loc de muncă stabil în una din cele mai renumite companii de vinuri din R.M;
● Salariul motivant;
● Grafic de lucru stabil: luni-vineri, 09:00 - 18:00;
● Posibilități de creștere în carieră.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
060102909

Send request