Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Business analyst/Senior Marketing Coordinator

Vacancy code:

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său,  este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Business Analyst/ Senior Marketing Coordinator
Responsabilități:
  • Va avea în subordine 2 persoane ;
  •  Efectuarea  analizei  rapoartelor;
  • Analiza pietei, prețurilor.
Cerințe:
  • Studii superioare finisate ;
  • O bună experiență  în lucrul cu Excel;
  • Gândire analitică (un analist puternic, preferabil cu experienă de muncă în  corporații)
  • Cunoașterea avansată a limbii române , engleze, ruse;
  • Leadership;
  • Ownership .
Se oferă:
  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Experiență de muncă în cadrul unei comapnii internaționale;
  • Contract de muncă pentru 2 ani.
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa de email: tv40@search4staff.com

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 60422844