Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Asistent Marketing Manager

Vacancy code: AMM

Cerințe

  • experienţă de lucru în poziții similare;
  • cunoașterea celor mai noi metode şi trend-uri în marketingul online;
  • experiență în moderare pe social media - Facebook, Instagram, You Tube
  • aptitudini si experiență de copywriting;
  • operarea cu Adobe Photoshop, Illustrator constituie un avantaj;
  • personalitate creativă şi cu iniţiativă, capabilă să lucreze în echipă;
  • cunoaşterea limbii de stat, rusă şi engleză – avansat;

Responsabilități
  • promovarea în social media, blogguri, postari de articole, etc;
  • stabilirea si aducerea la îndeplinire a stragiilor de marketing online;
  • găsirea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei;
  • elaborarea de analize / raportări asupra activității de marketing;

Beneficii
  • mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică;
  • posibilitate de dezvoltare a carierei într-o companie de succes;
  • amplasarea oficiului în zona de centru a orașului Chișinău;
  • program de lucru: full-time;
  • angajare oficială;

Sunteți perfect pentru această poziție dacă:

  • sunteți înfometat pentru o nouă provocare și doriți să cunoașteți noi orizonturi;
  • atenția dvs. la detalii este impecabilă;
  • sunteți aproape perfecționist;

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 62101257