Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Specialist în promovarea vînzărilor

Vacancy code: SPV

Specialist în promovarea vânzărilor

Despre companie:
Una dintre cele mai mari companii, care oferă produse pentru îngrijirea pielii și cosmetică decorativă.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea condițiilor pentru programe / concursuri pentru promovarea vânzărilor
  • Urmărirea rezultatelor și eficacității programelor pentru promovarea vânzărilor
  • Realizarea circulației documentelor și bazei de date privind programele de recunoaștere
  • Analiza periodică a programelor pentru promovarea vânzărilor și pregătirea rapoartelor lunare
  • Definirea și achiziționarea de premii. Selectarea furnizorilor și ordonarea de premii pe baza analizei competitive a ofertelor de pe piață
  • Lucrul cu documentele de însoțire privind contractele

Cerințe:
  • Studii superioare (matematică, economie)
  • Experiență în vânzări (avantaj - vânzări directe), analiza datelor și raportare
  • Utilizator avansat PC (Word, Excel, Access)
  • Abilități analitice
  • Engleză - cel puțin nivel mediu

Beneficii:
  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
  • Program de lucru: Luni – Vineri, de la 09:00 la 18:00
  • Salariu competitiv
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
  • Sediu în centrul orașului Chișinău

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 62101257