Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Specialist deservire clienți

Vacancy code: SDC

Despre companie:
Una dintre cele mai mari companii, care oferă produse pentru îngrijirea pielii și cosmetică decorativă.

Responsabilități:
  • Consultarea și deservirea clienților. Oferirea de informație cu privire șa particularitățile de colaborare cu Compania
  • Recepționarea comenzilor la telefon. Introducerea informației despre clienți și comenzile acestora în programele corporative ale Companiei
  • Recepționarea, înregistrarea și prelucrarea adresărilor de la clienți: în formă electronică, la telefon
  • Întocmirea rapoartelor, anunțurilor și a altor comunicări cu privire la deservirea clienților
Cerințe:
  • Studii superioare
  • Experiența în domeniu va constitui un avantaj
  • Limba maternă – limba română. Cunoașterea limbii ruse (comunicare – obligatoriu, scris - preferabil); Cunoașterea limbii engleză va constitui un avantaj
  • Cunoașterea programelor Microsoft  (Word, Excel, Outlook)
  • Abilitați de comunicare – nivel avansat
  • Calități personale: bunăvoință, energic(ă), punctualitate

Oferta companiei:
  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
  • Program de lucru: Luni – Vineri, de la 09:00 la 18:00
  • Salariu decent și competitiv
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
  • Sediu în centrul orașului Chișinău

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 60102909