Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Specialist Securitate si Sanatate in Munca (SSM) (Automotive)

Vacancy code: SSM

RESPONSABILITATI:
  • Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului
  • Realizeaza instructiunile de securitate si sanatate in munca
  • Completeaza fisele de instruire SSM
  • Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Securitatea si Sanatatea in Munca, prevenirea si stingerea incendiilor si protectia mediului de catre toti  angajatii
  • Asigura siguranta si sanatatea in munca
  • Intruieste angajatii cu privire la SSM

CERINTE:
  • Experienta in domeniul sanatate si securitate in munca min 3 ani, preferabil producere
  • Cunoștințe privind sistemele de management al calității (TS 16949, ISO 9001)
  • Cunostinte avansate a codului muncii si a hotaririlor guvernului privind securitatea si sanatatea muncii;
  • Cunostinte de PC avansate ( Microsoft Office)
  • Limba romina, rusa, Engleza- cel putin intermediate

OFERTA:
  • Salariu avantajos
  • Posibilitatea de crestere financiara si profesionala,
  • Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenationala

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 68503560