Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Web Developer

Vacancy code: Wrr

Compania HR-Consulting  (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Despre companie: Consult Group  este un birou de avocatură, ce prestează servicii de consultanță  la nivel național cât și la nivel internațional.

Responsabilități principale:
  • Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință  în WordPress;
  • Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
  • Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
  • Modificarea CRM;
  • Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).
Cerinţe:
  • Studii superioare  în domeniul IT;
  • Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
  • Cunoștințe a Wordpress, PHP, Java Script, My SQL;
  • Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura  aplicațiile  WordPress;
  • Cunoașterea limbii  română, rusă, engleză.
Oferta companiei:
  • Proiecte interesante și complexe;
  • Salariu  negociabil;
  • Posibilitate  de creștere  și dezvoltare  independentă.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
062101257