Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Agent Vanzari Tehnica Agricola

Codul postului vacant: AVTAR

Responsabilitati:
  • Stabileste si participa la intalnirile cu clientii si/sau cu furnizorii;
  • Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
  • Intocmeste periodic materiale de sinteza si de prezentare;
  • Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor;
  • Redacteaza rapoartele si procesele-verbale dupa intalniri;
  • Intocmeste documentele comerciale;
  • Participa activ la sedintele interne si colective (cu clientii si partenerii).

Cerinte:
  • Studii superioare economice, tehnice
  • Minimum 3 an experienţă intr-un post similar din vanzari
  • Limba engleza si/sau franceza (nivel mediu sau avansat)
  • Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet).
  • Cunostinte in bazele tehnicilor de vânzare, negociere și comunicare.
  • Permis de conducere categoria B;

Beneficii:
  • Grafic de lucru 08:30-17:30
  • Salariu de la 10 000 + premii in functie de rezultate
  • Cheltuieli de transport, automobil personal

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560