Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Chief Accountant

Codul postului vacant:

Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova cu cel mai înalt nivel de clientizare este în căutare.

 Responsabilități:
  • Asigurarea organizării corecte a evidenței contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității și altor acte normative ce reglementează domeniu;
  • Organizarea și tinerea evidentei contabile și a activității economico-financiare a companiei;
  • Verificarea înregistrării operațiunilor economice în evidenta contabila;
  • Elaborează și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale, statistice, CNPF.

Cerințe:
  • Experiență în domeniu – de la 4 ani în calitate de Contabil Șef în bancă sau companii de microfinanțare;
  • Experiență solidă în asigurarea controlului asupra utilizării corecte și cu economie a mijloacelor financiare, organizarea și asigurarea ținerii continuă a contabilității, întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare trimestriale și anuale.

Compania oferă:
  • Training-uri în diferite țări;
  • Teambuilding-uri;
  • Echipă dinamică;
  • Salarizare motivantă;
  • Grafic de lucru full-time: 09:00 - 18:00, 5 zile pe săptămână.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
060102909