Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Consultant vânzări (tehnica electronica)

Codul postului vacant: PMSR

Companie internațională de produse electronice și telefoane mobile.

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă
  • Să fii la curent cu produsele, serviciile și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților

Cerințe de bază:
  • Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate
  • Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un plus
  • Interes pentru tehnologii noi
  • Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un plus
  • Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office)
  • Relaționare și comunicare eficiente

Oferta:
  • Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonus-uri lunare, în funcție de realizări
  • Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560