Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Contabil (Roscani, Anenii Noi)

Codul postului vacant: CAN

Despre companie: (companie specializată în domeniul  agriculturii)
Responsabilități:
  • Înregistrează electronic facturile;
  • Înregistrează și verifică  achitările și  încasările financiare;
  • Calculează  salariile angajaților;
  • Completează  și asigură evidența registrului electronic de mișcare a animalelor;
  • Întocmește acte de consum a motorinei , medicamentelor și cerealelor;
  • întocmește actul de casare a obiectelor de mică valoare și scurtă durată;
  • Întocmește actul de casare a materialelor indirecte;
  • Întocmește și transmite declarațiile anuale  necesare;
  • Întocmește și  transmite  rapoartele statistice lunare , trimestriale, anuale;
  • Participă la procedura de închidere a anului fiscal.
Cerințe:
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat (limba engleză  prezintă un avantaj);
  • Studii superioare  fnisate (economice);
  • Persoanaă cu inițiativă și nivel maxim de responsabilitate;
  • Abilitatea de a organiza propria muncă  pentru obținere nivelulii maxim de productivitate;
  • Orientare către rezultat;
  • Experieță de minim doi ani în funcția de contabil;
  • Cunoașterea sistemului Micrsoft Office.
Se oferă:
  • Salariu  motivant;
  • Telefon  de serviciu;
  • Prânz gratuit;
  • Capacitatea de creștere și dezvoltare profesionlă;
  • Lucru dinamic, și posibilitatea de a aplica cunoștințele în practică.
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa electronica: tv40@search4staff.com

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60422844