Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Contabil Salarizare (producere)

Codul postului vacant: CSR

Compania: internationala, specializata in domeniul automotive

Responsabilitati:
  • Organizarea, evidenţa contabilă în domeniul salarizării şi normarea muncii în cadrul întreprinderii;
  • Verificarea şi introducerea tabelelor de pontaj;
  • Întocmirea adeverinţelor la cererea salariaţilor;
  • Completarea raportărilor lunare, trimestriale sau anuale;
  • Intocmeste rapoarte asupra diferitelor aspecte legate de munca sa;

Cerinte:
  • Studii superioare in domeniu;
  • Experienţă de lucru în calitate de contabil nu mai puţin de 2 ani;
  • Cunoasterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale în vigoare;
  • Capacitate de analiză şi control;
  • Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate;
  • Cunoaşterea limbilor româna, rusa, engleza fluent;
  • Operare PC (MS Excel, Programe de contabilitate).

Beneficii:
  • Pachet social complet din prima zi de angajare
  • Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
  • Transport gratuit

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560