Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Copywriter - Companie produse cosmetice

Codul postului vacant: CA

Compania:
Companie internațională specializată în comercializarea produselor cosmetice

Responsabilități
  • Traducerea și editarea literară a cataloagelor, pliantelor și a altor materiale tipografice din limba rusă în limba română;
  • Editarea literară a tuturor celorlalte materiale tipografice ale companiei;
  • Traducerea și editarea literară a site-ului companiei;
  • Pregătirea articolelor și textelor tematice;
  • Coordonarea aspectului materialelor tipărite.

Cerințe
  • Diplomă în filologie sau jurnalism;
  • Cunoștințe profesionale ale limbii române (de preferință native) și rusă, limba engleză se consideră avantaj
  •  Abilități de copiere (pregătire de articole și texte tematice);
  • 1 an ca experiență scriitor / copywriter;

Beneficii
  • Salariu atractiv;
  • Creștere profesională, instruiri.

Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: ba90@search4staff.com

Rog să se indice codul postului vacant CA la tema/subiectul email-ului.
Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876556, +373 696104433.

Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 69104433