Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Design grafic (poligrafie)

Codul postului vacant: OPED

Despre companie: Specializata in sectorul B2B

Responsabilitati:

  • Procesarea si pregatirea comenzilor de la clienti;
  • Elaborarea documentelor insotitoare comenzilor;
  • Monitorizarea consumului si stocului de materiale;
  • Producerea materialelor tipografice la comanda clientilor;
  • Asigurarea livrarii materialelor poduse catre clienti;
  • Oferirea informatiei necesare clientilor.

Cerinte:
  • Studii medii sau superioare;
  • Abilitati tehnice- MS Office;
  • Prezinta un avantak experienta in tipografie;
  • Cunoasterea limbilor:
  • Romana(nativ) – fluent
  • Rusa – conversational
  • Engleza – mediu

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv si motivant;
  • Bonusuri oferite angajatilor - tichete de masa, asigurare medicala facultativa, cursuri de specializare si evenimente corporative;
  • Perspective de crestere in cadrul companiei;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru intr-o companie multinationala

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60422844