Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Director Marketing

Codul postului vacant: DMtt

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

 Marketing Director

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor creșterea recunoașterii brandurilor și a companiei pe piața internațională.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și crearea departamentului de marketing, atât crearea echipei interne cât și analiza colaborării cu alte companii de marketring pentru outsource.
  • Analiza pietei și crearea planurilor de marketing pentru categoria B2B ( Online +Offline )
  • Organizarea de evenimente, expoziții ce au scop promovarea companiei,
  • Întreținerea relațiilor cu clienții din portofoliu
  • Crearea de oferte , promoții sau lichidări de stockuri.
  • Menținerea relațiilor cu partenerii externi
  • Crearea bugetelor de marketing.
  • Creare de KPI-uri pentru departament.
Cerințe:
  • Experiență în Marketing ( min. 3 ani)
  • Capacitatea de coordonare și creare a unei echipe
  • Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional
  • Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;
  • Ambiție, inițiativă și responsabilitate
  • Abilități foarte bune de comunicare si self-management
Se oferă:
  • Angajare oficială + pachet social deplin
  • Salariu motivant
  • Oportunitatea de a dezvolta proiecte individuale cu ajutorul companiei
  • Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu
  • Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 69638007