Detalii -
Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Expert Creditare

Codul postului vacant: Ectt

Dorești să fii Expert în Creditare ??

Top Leasing & Credit te angajează pentru abilitățile tale de comunicare și dorință de dezvoltare!

Cerințe către candidat:
• Să dețină tehnici de comunicare și negociere ;
• Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
• Să fie orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
• Să vorbească fluent limba română, limba rusă

Responsabilități principale:
• Preluarea cererilor de creditare de la clienți atât prin telefon cât și în Front Office;
• Analiza cererilor de creditare și luarea deciziilor necesare;
• Verificarea documentelor prezentate de clienți și executarea operațiunilor aferente de înregistrare date clienți, conform procedurilor interne ale companiei;
• Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
• Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primite.

Compania oferă:
• Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională alături de cei mai buni specialiști;
• Un grafic de muncă full time (9:00- 18:00) Luni-Vineri
• Pachet social + asigurare medicală + traininguri;
• Un colectiv prietenos și tânăr
• Salariu FIX + sistem de BONUSARE.

Vă rog să specificati codul postului vacant ECtt în tema emailului.

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
062101257

Trimite cerere