Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

HR-Director

Codul postului vacant: HRdR

Compania: autohtonă de producere

Responsabilități:
  • Coordonarea departamentului HR
  • Formarea strategiei si politicii HR
  • Recrutarea si angajarea personalului
  • Evaluarea personalului
  • Integrarea, adaptarea și motivarea personalului
  • Formarea culturii corporative moderne prin implementarea celor mai bune practici HR
  • Implementarea sistemelor de salarizare, educare, bonusare
  • Organizarea trainingurilor pentru personal

Cerințe:
  • Studii superioare, preferabil în domeniul HR
  • Experiența la post similar
  • Cunoașterea și experiență de implementare celor mai bune și moderne practici în domeniul HR
  • Cunoașterea limbelor: româna - excelent, rusa - avansat, engleza - va constitui un avantaj

Beneficii:
  • Companie stabilă
  • Salariu motivant + bonusuri
  • Condiții perfecte pentru realizări profesionale
  • Grafic: full time, Luni-Vineri

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560