Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

HR Manager (Recruiter + inspector pe cadre)

Codul postului vacant: HRIPR

Compania: naționala, specializată în producție, import și comercializare a produselor din inox.

Responsabilități:
  • Asigurarea activității operaționale a secției Resurse Umane;
  • Coordonarea cadrului legal în relații de muncă între angajat și angajator (perfectarea actelor conform codului muncii);
  • Recrutarea, integrarea, dezvoltare și motivare a personalului.

Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Experiența preferabil de la 2 ani la un post similar;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - nivel avansat;
  • Cunoașterea calculatorului (MS Office - Word, Excel).

Beneficii:
  • Angajare oficială;
  • Mediu de lucru atractiv, ce permite dezvoltarea profesională;
  • Posibilitatea de a lua decizii.

Grafic: 8:30 - 18:00

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560