Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

HR Specialist

Codul postului vacant: HS

HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea  clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de: HR  Specialist-recrutare/selectare
Despre Companie: Este o companie italiana ce oferă servicii Software şi Business Process Outsourcing, destinate sistemului bancar
Avantaje:
  •      Pachet salarial atractiv
  •      Angajare oficială
  •      Oficiu modernizat la standarte Europene
  •     Colectiv tânăr și prietenos
  •     Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)
Responsabilități:
  • Amplasarea anunțurilor
  • Selectarea candidaților
  • Interviuri
  • Pregătirea și prezentarea ofertei de lucru
  • Prezentarea companiei

Cerințe față de candidat:
  • Experiență obligatorie în domeniul recrutării personalului
  • Studii superioare economice/umanitare
  • Cunoașterea limbii române și ruse, (limba italiană constituie un avantaj)
  • Persoană pozitivă și sociabilă

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv40@search4staff.com sau sunați la numărul: 060422844.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60422844