Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Inginer în Telecomunicații

Codul postului vacant: IT

HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea  clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de: Inginer în Telecomunicații (Conectări)
Inginer în Telecomunicații (Conectări)
Despre Companie: companie care livrează cea mai mare viteză de internet fix din Republica Moldova.
Avantaje:
  • Se oferă traininguri tehnice în cadrul companiei
  • Colectiv tânăr și prietenos
  • Angajare oficială
  • Automobil de serviciu
  • Tabletă, nr de telefon, uniformă
  • Orar de lucru: 8:00-17:00 Luni-vineri

Responsabilități:
  • Conectarea clienților la rețea(oferirea semnalului optic)
  • Înlăturarea deranjamentelor de infrastructură
  • Trasarea cablului la punctele de prezență(last mile)

Cerințe față de candidat:
  • Cunoașterea limbii române și ruse
  • Cunoștințe în domeniul telecomunicațiilor și a rețelisticii
  • Studii medii/superioare( în domeniul telecomunicațiilor va constitui un avantaj)
  • Experiența  în domeniu va constitui un avantaj
  • Permis de conducere cat.”B”

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv40@search4staff.com sau sunați la numărul: 060422844.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60422844