Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Key Account Manager

Codul postului vacant: K1N

Companie în domeniul businessului electronic în Republica Moldova.

Responsabilități:
  •  Promovarea produsului;
  •  Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM;
  •  Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
  •  Negocierea și semnarea contractelor;
  •  Atragerea noilor parteneri.

Cerințe:
  •  Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
  •   Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări, FMCG, servicii bancare;
  •  Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/ serviciului;
  •   Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  •   Cunoașterea calculatorului (MS Office);
  •   Abilități de negociere;
  •   Permis de conducere cat B.

Beneficii:
  • Graficul 9:00 - 18:00;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social;
  • Salariu fix + premii (la îndeplinirea planului);
  • Participarea la traininguri.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 69104433