Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Manager vînzări

Codul postului vacant: MVIN

Manager Vînzări

Responsabilități:
  • identificarea și atragerea potențialilor clienți din domeniul HoReCa;
  • menținerea relației cu clienții existenți;
  • crearea şi distribuirea ofertelor comerciale ;
  • prezentarea produselor și serviciilor prin telefon și personal;
  • negocierea şi semnarea contractelor;
  • raportarea rezultatelor.

Cerințe:
  • respectarea eticii profesionale și a atitudinii diplomatice;
  • persoana echilibrată, motivată, disciplinată, comunicabilă;
  • cunoașterea limbilor de stat și rusă, scris și vorbit la nivel fluent;
  • experiența de lucru în vânzări B2B;
  • permis de conducere categoria B.

Beneficii:
  • angajare oficială;
  • perspective de creștere profesională;
  • dezvoltare, traininguri, mentoring, couching;
  • deplasări în departamentul central, în afara țării;
  • salariu stabil și în timp;
  • oficiu comod, in sectorul centru al Chișinăului;
  • colectiv prietenos.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 62101257