Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Sales and logistics analyst

Codul postului vacant: ORC

Operator Principal-Recepționarea Cererilor

Cerințe:
  • Studii superioare finisate;
  • Experiență de muncă în domeniul vânzărilor telefonice  cel puțin un an;
  • Cunoasterea tehnicilor de comunicare cu clientul la telefon;
  • Cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului (Word, Excel, baze de date etc.)
Responsabilități:
  • Oferă recepția telefonică a comenzilor standard ale clienților;
  • Oferă Clienților informații generale privind prețurile, sortimentul și condițiile companiei;
  • Sprijină și dezvoltă baza de clienți existentă a companiei;
  • Completează toate cerințele companiei privind tehnologia și metodele de vânzare la telefon;
  •  Asigură acuratețea, eficiența, responsabilitatea și competența în lucrul cu Clienții;
  • Acceptă apeluri de la clienți;
  • Analizează Statistica Facturilor;
  • Colaborează cu Departamentul de vînzări.
Se oferă:
  • Angajare oficială;
  • Colectiv prietenos;
  • Pachet salarial Atractiv;
  • Experiență în cadrul unei companii internaționale.
Dacă sunteți interesat, vă rugăm să expediați CV-ul la adresa companiei HR-Consulting: tv40@search4staff.com, indicând codul poziției ORC în titlul mesajului, dacă corespundeți cerințelor, veți fi invitat la un interviu!

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60422844