Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Specialist Resurse Umane

Codul postului vacant: MRU-S

Scopul poziției: lărgirea și creșterea unei echipe sănătoase și productive, introducerea proceselor de formare, evaluare și motivare.

Responsabilități:
  • Asigură procesul de recrutarea și selecție a angajaților pentru companie;
  • Elaborează și implementează programele de instruire si adaptare a noilor angajați;
  • Elaborează sisteme de evaluare a angajaților și de stabilire a necesităților în instruire;
  • Elaborează acte normative interne pe domeniul resurselor umane (fișe de post, regulamente, etc.);
  • Asigură aplicarea politicilor de personal ale companiei conform normelor legale si prevederilor CM;
  • Participă la organizarea evenimentelor corporative si de motivare a personalului;
  • Participă în alte activități de ordin administrativ ce necesită implicarea HR Managerului;

Cerințe:
  • Studii superioare economice sau umanitare;
  • Experiență în domeniul resurselor umane minim 2 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar;
  • Utilizator experimentat PC;
  • Personalitate dinamică cu inițiativă;
  • Permis de conducere.

Beneficii:
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la traininguri de dezvoltare profesională;
  • Deplasări de serviciu în țară și peste hotare;
  • Perspectivă de dezvoltare în carieră într-o companie stabilă;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 62101257